<p>W dniu 26 stycznia 2015 roku w Rzeszowie odbyło się podpisanie kontraktu  eksportowego pomiędzy sp&oacute;łką Makarony Polskie SA a firmą Raya  Distribution. Raya Distribution jest firmą spożywczą należącą do Raya  Holding for Technology and Communications, sp&oacute;łki publicznej, notowanej  na giełdzie w Kairze od maja 2005 roku.</p><p><strong>&minus; Dwadzieścia pięć lat temu, z grupą wsp&oacute;łpracownik&oacute;w rozpoczynałem tutaj projekt, kt&oacute;ry dzisiaj jest znanym w Polsce brandem &ndash; Praska Giełda Spożywcza &nbsp;&ndash; powiedział Zenon Daniłowski, przewodniczący Rady Nadzorczej, jej założyciel i długoletni prezes, witając gości podczas obchod&oacute;w z okazji ćwierćwiecza działalności firmy.</strong></p><p><strong>Praska Giełda Spożywcza obchodzi w tym roku 25-lecie swojej działalności. Jubileuszowa uroczystość w ogrodach leśnych restauracji &bdquo;Na Skrajnej&rdquo; zgromadziła liczne grono gości.</strong></p><p><strong><span> </span>Na okoliczność 25-lecia działalności Praskiej Giełdy Spożywczej, jej przedstawiciele oraz operatorzy zostali 29 września br. przyjęci przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztofa Jurgiela.</strong></p>
Aktualności

PRASKA GIEŁDA SPOŻYWCZA SPONSOREM KLUBU SIATKARZ ZĄBKI

W dniu 19 stycznia 2015 roku w biurze Praskiej Giełdy Spożywczej odbyło się spotkanie z Zarządem Klubu SIATRAKRZ ZĄBKI.

Spotkanie było okazją do podsumowania blisko rocznego okresu sponsorowania klubu przez Praską Giełdę Spożywczą. Prezes Klubu Paweł Uściński oraz wiceprezes Marek Łuczak podziękowali za otrzymane wsparcie i przekazali na ręce Przewodniczącego Rady Nadzorczej Zenona Daniłowskiego pamiątkową koszulkę  klubową z numerem  1.

Podczas spotkania przedstawiciele Siatkarza Zabki  poinformowali sponsora o dotychczasowej działalności klubu. W sezonie 2013/14 KS Siatkarz Ząbki rywalizował w rozgrywkach grupy B IV ligi Mazowiecko- Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej. W pierwszym sezonie drużyna odniosła 3 zwycięstwa, zajmując 5 miejsce w swojej grupie. Od kwietnia 2014 roku klub wszystkie mecze w lidze i na turniejach rozgrywa w strojach z logiem Praskiej Giełdy Spożywczej.

W sezonie 2014/15 ze względu na dużą ilość zawodników w rozgrywkach uczestniczą dwie klubowe drużyny. Od października klub prowadzi sekcje siatkarskie w każdej ząbkowskiej Szkole Podstawowej. Obecnie w klubie trenuje 28 czynnych zawodników. Na swoim terenie klub rozgrywa mecze w hali sportowej Gimnazjum nr 2 w Ząbkach.

W spotkaniu uczestniczyli: Agnieszka Mostowska prezes Zarządu Praskiej Giełdy Spożywczej oraz Janusz Dąbrowski dyrektor promocji Praskiej Giełdy Spożywczej.