Zenon Daniłowski

Ekonomista, absolwent Szkoły Głównej Planowania i Statystyki (obecna Szkoła Głowna Handlowa) w Warszawie. Od Początku lat 90-tych zaangażowany w organizację, rozwój przedsiębiorstw w branży spożywczej i handlu hurtowego żywnością. Twórca grupy kapitałowej, w skład której wchodzi Praska Giełda Spożywcza, Makarony Polskie S.A., Polskie Smaki Sp. z o.o.

Ostatni film

PRASKA GIEŁDA SPOŻYWCZA SPONSOREM KLUBU SIATKARZ ZĄBKI

W dniu 19 stycznia 2015 roku w biurze Praskiej Giełdy Spożywczej odbyło się spotkanie z Zarządem Klubu SIATRAKRZ ZĄBKI.

Spotkanie było okazją do podsumowania blisko rocznego okresu sponsorowania klubu przez Praską Giełdę Spożywczą. Prezes Klubu Paweł Uściński oraz wiceprezes Marek Łuczak podziękowali za otrzymane wsparcie i przekazali na ręce Przewodniczącego Rady Nadzorczej Zenona Daniłowskiego pamiątkową koszulkę  klubową z numerem  1.

Podczas spotkania przedstawiciele Siatkarza Zabki  poinformowali sponsora o dotychczasowej działalności klubu. W sezonie 2013/14 KS Siatkarz Ząbki rywalizował w rozgrywkach grupy B IV ligi Mazowiecko- Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej. W pierwszym sezonie drużyna odniosła 3 zwycięstwa, zajmując 5 miejsce w swojej grupie. Od kwietnia 2014 roku klub wszystkie mecze w lidze i na turniejach rozgrywa w strojach z logiem Praskiej Giełdy Spożywczej.

W sezonie 2014/15 ze względu na dużą ilość zawodników w rozgrywkach uczestniczą dwie klubowe drużyny. Od października klub prowadzi sekcje siatkarskie w każdej ząbkowskiej Szkole Podstawowej. Obecnie w klubie trenuje 28 czynnych zawodników. Na swoim terenie klub rozgrywa mecze w hali sportowej Gimnazjum nr 2 w Ząbkach.

W spotkaniu uczestniczyli: Agnieszka Mostowska prezes Zarządu Praskiej Giełdy Spożywczej oraz Janusz Dąbrowski dyrektor promocji Praskiej Giełdy Spożywczej.